Valoda:
Latviešu language Latviešu
Viļņa Hotels: Deutsch language Deutsch
Viļņa Hotels: English language English
Viļņa Hotels: Lietuvių language Lietuvių
Viļņa Hotels: Latviešu language Latviešu
Viļņa Hotels: Polski language Polski
Viļņa Hotels: Русский language Русский
Viesnīca / Pilsēta: Izvēlieties viesnīcu
Ierašanās datums: Ierašanās laiks Izbraukšanas datums: Izbraukšanas laiks
Pieaugušie: Cik pieaugušie? Bērni: Cik bērnu?
Īpašie piedāvājumi
Nav piedāvājumu
 
Viļņa Hotels

Restorāns MEDININKAI

Restaurant MEDININKAI logo

 

Daudzi apmeklētāji apgalvo, ka MEDININKAI ir gandrīz labākais restorāns Viļņas centrā. Tas atrodas XVI gs. vecpilsētas pagrabos, restorānā valda aristokrātisku māju elpa. Restorānā viesiem tiek piedāvāta tradicionālā Eiropas virtuve ar mūsdienu akcentiem. Karaliski jutīsieties ne tikai izsmalcinātā ēdiena dēļ, bet arī augstas klases apkalpošanas un eleganti rafinētās vides dēļ.
Restorāna MEDININKAI virtuvē gatavo un ēdienkartes jaunumus piedāvā virtuves virtuoze Aldona Gečiene (Aldona Gečienė). Šefapavāra kulinārie meistardarbi ieguva sudraba un zelta medaļas Starptautiskajos Kulinārijas Kausa konkursos. Ne velti restorāns MEDININKAI tiek uzskatīts par vienu no labākajiem restorāniem Viļņas vecpilsētā!
 
Restorānā ir trīs zālēs un vasaras pagalms. Katra zāle – ar savdabīgām krāsām un noskaņojumu.
 
Baltā zāle – gaišās, senlaicīgās mēbeles, trauku skapji, kas greznoti ar XVIII gs. itāliešu keramikas darbiem, autentiskie arku logi piešķir zālei svaigumu un vieglumu.
 
Lielā zāle “Ēdamistaba” – šīs elegantās zāles interjeru rotā ar freskām gleznotas velves, senatnīgi sudraba, bronzas un kristāla izstrādājumi. Omulību un pabeigtību zālei piešķir dzīvās puķes.
 
Vīna pagrabs – tas ir viens no vecākajiem pagrabiem Viļņas pilsētā, kurā, baudot vīna glāzi, sajutīsiet gadu simteņu vēstures elpu. Vīna pagrabā ir neliela zāle, kas paredzēta privātiem pasākumiem.
 
MEDININKAI vasaras pagalms ir vienīgā vieta Viļņā, kur var vērot XVIII gs. sienu, kas dekorēta grafīta tehnikā. Tālāk no ielas ierīkoto MEDININKAI pagalmu ir iemcienījuši apmeklētāji, kas spēj novērtēt mierīgus vasaras vakarus, lielisku apkalpošanu un gardēžu ēdienu. Vasaras pagalma ēdienkartē dominē svaigi dārzeņi, lietuviešu ēdini un uz restēm cepti cepeši.
 
Restorāns MEDININKAI
Aušros Vartų iela 8, Viļņa
tālr.: +370 5 2660771
e-pasts: Medininkai@EuropaRoyale.com
 
Restorāns strādā katru dienu no plkst. 12:00 līdz 23:00
Brokastis: 7:00 – 10:00 (nedēļas nogalēs 8:00 - 11:00)
 
Restorāns MEDININKAI ir gatavs Jums pierādīt, ka ir pats labākais restorāns vecpilsētā!

 

Virtuālā ekskursija