Valoda:
Latviešu language Latviešu
 Hotels: Deutsch language Deutsch
 Hotels: English language English
 Hotels: Lietuvių language Lietuvių
 Hotels: Latviešu language Latviešu
 Hotels: Polski language Polski
 Hotels: Русский language Русский
Viesnīca / Pilsēta: Izvēlieties viesnīcu
Ierašanās datums: Ierašanās laiks Izbraukšanas datums: Izbraukšanas laiks
Pieaugušie: Cik pieaugušie? Bērni: Cik bērnu?

Vilnius Hotels, Riga Hotels, Klaipeda Hotels, Kaunas, Druskininkai, Marijampole, Liepaja, Bucharest

Īpašie piedāvājumi
Nav piedāvājumu
 

Pirmais “Europa Group Hotels” viesnīcu tīkls tika vērts 2001. gadā. Šobrīd Lietuvā ir septiņas “Europa Group” viesnīcas, no 2006. gada “Europa Group” viesnīcu tīkls sāka izvērsties arī Latvijā. 2006. gadā durvis vēra divas jaunas “Europa Group” viesnīcas Rīgā, tajā pašā gadā viesnīca Druskininkos, 2008. gadā – Marijampolē, 2009. gada rudenī tika atvērta “Europa Royale” viesnīca Kauņā.

“Europa Group” biznesa klases viesnīcas “Europa Royale”, tūristu klases viesnīcas “Europa City” , bet draudzīga budžeta klases viesnīcas “Europa Stay”.

Viesnīcas Europa Royale Lietuvā, Latvijā un Rumānijā

Europa Royale” - biznesa klases viesnīcas, kas atrodas vecpilsētās, vēsturiskajās ēkās, rekonstruētas pēc starptautiskiem viesnīcu standartiem. Viesnīcās ir līdz 100 istabu klasiskajā stilā, grezni restorāni, bāri, konferenču zāles un biznesa centrs . “Europa Royale” pamatideja: “Palīdzēsim izdarīt vairāk” (“We’ll take care of the rest” ang.) - pazīstam savus viesus, tāpēc zinam, kā palīdzēt viņiem nokārtot lietas ārpus viesnīcas. Viesnīcas “Europa Royale” ir nelielas, tāpēc viesiem varam piedāvāt individuālu risinājumu.
•2001. g. viesnīca “Europa Royale Vilnius” 4*
•2002. g. viesnīca “Europa Royale Klaipeda” 4*
•2006. g. viesnīca “Europa Royale Riga” 4*
•2006. g. viesnīca “Europa Royale Druskininkai” 4*
•2008. g. viesnīca “Europa Royale Kaunas” 4*
•2010. g. viesnīca “Europa Royale Bucharest” 4*

Viesnīcas Europa City Lietuvā un Latvijā

 

Europa City” - tūristu klases viesnīcas, atrodas pilsētas centrā jaunajās ēkās vai ēkās, kas rekonstruētas pēc starptautiskiem standartiem. Viesnīcās ir līdz 300 mūsdienīgu istabu, nedārgi restorāni, 4 – 5 konferenču zāles, biznesa centrs. “Europa City” pamatideja: “Mūsu pilsēta ir Jūsu pilsēta” (“Our City Is Your City” ang.) - laba vieta, standartizēta apkalpošana, pievilcīga cena, vienkāršība un pievilcība. Tūristu klases viesnīcas “Europa City” pēc pakalpojumu apjoma gandrīz līdzinās biznesa klases viesnīcām.
•2003. g. viesnīca “Europa City Vilnius” 3*
•2008. g. viesnīca “Europa City Amrita” 4*

kredits
 

Viesnīca Europa Stay Lietuvā

 

Europa Stay” - draudzīgā budžeta klases viesnīca, atrodas mierīgajā pilsētas daļā ar ērtu sabiedriskā transporta satiksmi, kā arī ir bezmaksas autostāvvieta. Viesnīcās ir līdz 300 mūsdienīgas istabas, nedārgi restorāni, konferenču zāles. “Europa Stay” koncepts ir “Draudzīga viesnīca” - tas ir ne tikai draudzīgs personāls un atmosfēra, bet arī cena.