Valoda:
Latviešu language Latviešu
 Hotels: Deutsch language Deutsch
 Hotels: English language English
 Hotels: Lietuvių language Lietuvių
 Hotels: Latviešu language Latviešu
 Hotels: Polski language Polski
 Hotels: Русский language Русский
Viesnīca / Pilsēta: Izvēlieties viesnīcu
Ierašanās datums: Ierašanās laiks Izbraukšanas datums: Izbraukšanas laiks
Pieaugušie: Cik pieaugušie? Bērni: Cik bērnu?
Īpašie piedāvājumi
Nav piedāvājumu
 
 Hotels

Par viesnīcu

20 gadi viesmīlības biznesā. Mēs esam, lai būtu Jums labākais partneris gan ikdienā, gan svētkos.

Europa City Amrita - Jūsu partneris biznesam un atpūtai!

 

     Četrzvaigžņu viesnīca EUROPA CITY AMRITA ir lieliski piemērota vieta darījumu cilvēkiem, individuāliem ceļotājiem, kā arī ceļotājiem grupās. Pie mums labi jutīsies ikviens, arī ģimenes ar bērniem un ceļotāji, kas izvēlās naktsmītnes kur atļauts izmitināt dzīvniekus.

     Viesnīca Europa City Amrita var lepoties ar izdevīgu atrašanās vietu, kā paši sakām: “Pa vidu visam”. Viesnīca atrodas Liepājas centrā, Tirdzniecības kanāla malā, 10 minūšu pastaigas attālumā no Rožu laukuma. Pāri tiltam jeb tikai 5 minūšu pastaigas attālumā jaunuzceltā koncertzāle “Lielais Dzintars”. Tepat, ielas pretējā pusē, Liepājas olimpiskā centra ledus halle un tikai 7 minūšu gājiena attālumā Liepājas Olimpiskais centrs ar SPA kompleksu, kā arī sporta manēža. Lai sasniegtu izslavēto  balto smilšu pludmali jārēķinās ar 15 minūšu gājienu, bet iesakām ierēķināt nedaudz vairāk laika, lai apstātos un izbaudītu Liepājas burvību, kas noteikti izdosies. Ceļš līdz jūrai, ja izvēlēsieties maršrutu pa Kūrmājas prospektu, vedīs caur skulptūru aleju ar Liepājas himnas “Pilsētā, kurā piedzimst vējš” tēliem.

     Viesnīca Europa City Amrita piedāvā 83 istabas, iekārtotas klasiskā skandināvu stilā. 2016. / 2017. gada laikā 66 no viesu istabām ir pilnībā renovētas, piedāvājot viesiem modernas, komfortabli aprīkotas viesu istabas, no kurām 8 istabas pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Savukārt 17 istabas ir saglabātas kā budžeta vienvietīgas un divvietīgas istabas, lai piedāvātu ekonomiskāku uzturēšanos tiem, kas novērtē īpaši izdevīgu cenas un kvalitātes attiecību.

Iebraukšanas un izbraukšanas laiks
   * Iebraukšana - no 14.00
   * Izbraukšana - līdz 12.00
 
Autostāvvieta
   * Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas viesiem
 
Dzīvnieki
  * Par papildus samaksu viesnīcā ļauts izmitināt dzīvniekus.
 
Norēķināšanās
   * Par viesnīcas pakalpojumiem varat norēķināties EIRO valūtā, kā arī ar sekojošām maksājumu kartēm: AMEX, VISA, EUROCARD / MASTERCARD.

 

Par visu padomāts! Viesnīcas iekšpagalmā plaša labiekārtota autostāvvieta ar riteņu un motociklu novietni zem nojumes. No pilsētas steigas ļaus patverties bērzu birzs, kas lepni slejas pagalmā ieskaujot vasaras terasi un bērnu rotaļu laukumu, ko noteikti novērtēs viesnīcas mazākie apmeklētāji un viņu vecāki.  Lai uzturēšanās vēl patīkamāka aicinām nobaudīt izsmalcinātu virtuvi un plašu vīnu un citu dzērienu klāstu restorānā “Oskars”. Ļaujies garšas un sajūtu harmonijai. Restorāns “Oskars” tur godā labākās ēdienu, dzērienu pagatavošanas un pasniegšanas tradīcijas, kas apvienojumā ar klasisko interjeru un vienmēr atsaucīgo personālu sniegs svētku sajūtu arī ikdienas steigā.

     Kā labākā no iespējamām alternatīvām maltītei vai lieliskam vakara sākumam ir krodziņš “Bruno”. Draudzīga atmosfēra, sātīgas maltītes, galda spēles un īpašā gaisotne nemanot liks sajusties kā “savējam”. Tā vien šķiet, ka Bruno, viesnīcas pagrabstāvā ir iekārtojies  uz palikšanu, lai neatstātu vienaldzīgu nevienu apmeklētāju.

     Konferenču, banketu un semināru telpas darba grupām un svinībām būs piemērotas gan nelielam dalībnieku skaitam, gan salīdzinoši lieliem pasākumiem līdz 200 personām vienlaicīgi. Viesnīcas pārdošanas un banketu speciālisti, ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, piedāvās labākos risinājumus plānotā pasākuma dalībnieku uzņemšanai un ēdināšanai. Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums un pieredze, lai sniegtu izcilu servisu arī ārpus uzņēmuma telpām!

 

 

 

 Izvēloties četrzvaigžņu viesnīcu “Europa City Amrita” Jūsu Liepājas apmeklējumam,

Jums tiks nodrošināts labākais serviss un komfortabla apmešanās

atbilstoši viesnīcas kategorijai un augstajiem kvalitātes standartiem.

 

  

 


Jūsu labākā izvēle Liepājas apmeklējumam:
EUROPA CITY AMRITA
Rīgas iela 7/9
Liepāja, LV-3401
LATVIJA