Valoda:
Latviešu language Latviešu
 Hotels: Deutsch language Deutsch
 Hotels: English language English
 Hotels: Lietuvių language Lietuvių
 Hotels: Latviešu language Latviešu
 Hotels: Polski language Polski
 Hotels: Русский language Русский
Viesnīca / Pilsēta: Izvēlieties viesnīcu
Ierašanās datums: Ierašanās laiks Izbraukšanas datums: Izbraukšanas laiks
Pieaugušie: Cik pieaugušie? Bērni: Cik bērnu?
Īpašie piedāvājumi
Nav piedāvājumu
 
 Hotels

Konferences un banketi

Ja plānojat Liepājā organizēt svinības, konferenci, semināru vai prezentāciju, plānojat valdes sēdi vai darba intervijas, viesnīca „Europa City Amrita” piedāvās pašas piemērotākās un mūsdienīgākās telpas veiksmīgai pasākuma norisei. Atkarībā no Jūsu plānotā pasākuma norises veida un dalībnieku skaita piedāvājam vairākas konferenču telpas.

Konferenču centrs „Jēkaba halle” vienlaicīgi spēj uzņemt līdz 170 konferences dalībniekiem. Telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo konferences veiksmīgai norisei – piemērotu apgaismojumu, multimediju projektoriem, ekrāniem, tāfelēm, skatuvi un kanceli (pēc pieprasījuma), gaisa kondicionēšanas aprīkojumu, sinhronās tulkošanas kabīnēm utt.

Ja plānojat pasākumu ar mazāku dalībnieku skaitu, „Jēkaba halles” zāli var izmantot kā divas atsevišķas telpas – „Jēkaba halle 1” un „Jēkaba halle 2”, kas atdalītas ar skaņu izolējošu, izbīdāmu sienu. 

Jēkaba hallei blakus esošais „Jēkaba Lobby” ar dienasgaismas apgaismojumu būs piemērots gan plānotajām kafijas pauzēm, pusdienām un vakariņām, gan arī nelielai prezentācijai un pārrunām. „Jēkaba Lobby” apvienojumā ar „Jēkaba Halli” var uzņemt līdz 220 pasākuma apmeklētājiem.

Greznā un izsmalcinātā „Banketu zāle” būs piemērota gan semināriem (līdz 30 personām), gan arī lietišķām vai svinīgām pusdienām, vakariņām, savukārt „Kluba zāle” - semināriem, prezentācijām un pārrunām (līdz 40 semināra dalībniekiem). Bet pagrabstāvā esošā „Konferenču zāle” ir piemērota semināriem un konferencēm, kā arī svinībām līdz 100 personām.

Restorāns „Oskars” būs piemērota vieta īpašām svinībām – kāzām, dzimšanas dienu svinībām vai citam svinīgam pasākumam īpaši izsmalcinātā atmosfērā.

Pēc klienta pieprasījuma konferenču zālēs tiek nodrošināts viss nepieciešamais pasākuma veiksmīgai norisei – rakstāmpiederumi, tāfeles, mikrofoni, multimediju projektori, ekrāni, datortehnika vai sinhronās tulkošanas aprīkojums. Savukārt restorāns „Oskars” ar prieku parūpēsies par kafijas paužu, pusdienu un vakariņu servēšanu konferences dalībniekiem.

Ja plānosiet svinības vai konferenci viesnīcas „Europa City Amrita” telpās, ar prieku piedāvāsim Jums īpašas atlaides viesnīcas izmitināšanas pakalpojumiem svinību vai konferences norises dienā.