Kalba:
Lietuviškai language Lietuviškai
 Hotels: Deutsch language Deutsch
 Hotels: English language English
 Hotels: Lietuviškai language Lietuviškai
 Hotels: Latviešu language Latviešu
 Hotels: Polski language Polski
 Hotels: Русский language Русский
Viešbutis / Miestas: Pasirinkite viešbutį
Atvykimas: Atvykimas Išvykimas: Išvykimas
Suaugę: Kiek suaugusiųjų? Vaikai: Kiek su Jumis apsistos vaikų?
Specialūs pasiūlymai
Pasiūlymų nėra
 
 Hotels

Konferencijų salės

Viešbutis siūlo 1 didžiąją, arba 2 mažasias konferencijų sales, talpinančias iki 80 žmonių vienu metu. Pilnai įrengtos konferencijų salės puikiai tinka ne tik konferencijų organizavimui, bet ir susitikimams, priėmimams prezentacijoms bei seminarams . Maitinimas ir kavos pertraukėlės renginių dalyviams gali būti patiektos konferencijų salėse arba viešbučio kavinėje Break Point.

 

 

Abiejose salėse įrengta kondicionavimo sistema, konferenciją galima rengti dienos šviesoje, arba su užstamsinimo galimybe, moderni vaizdo ir garso aparatūra nuomojama pagal poreikį, didžiąją konferencijų salę transformuojant į mažąsias naudojama garso nepraleidžianti pertvara.

Viešbučio EUROPA STAY VILNIUS konferencijų dalyviams pasistatyti automobilį viešbučio stovėjimo aikštelėje leidžiama nemokamai.
 

Jei planuojate susitikimą, seminarą, mokymus ar konferenciją ir Jums reikalinga konferencijų salė Vilniuje – trijų žvaigždučių viešbutis EUROPA STAY VILNIUS – geriausias pasirinkimas!

Maloniai kviečiu Jums patogiu metu atvykti apžiūrėti viešbutį ir prie kavos puodelio smulkiau aptarti  Jūsų renginio detales.  

 

EUROPA STAY VILNIUS

Adresas: Ąžuolyno g. 7     Žemėlapis
LT-07196 Vilnius
Lietuva

Tel.: +370 5 2362222

Mob.: +370 655 21595

El. p. Sales.vilnius@europastay.com