Kalba:
Lietuviškai language Lietuviškai
Vilnius Hotels: Deutsch language Deutsch
Vilnius Hotels: English language English
Vilnius Hotels: Lietuviškai language Lietuviškai
Vilnius Hotels: Latviešu language Latviešu
Vilnius Hotels: Polski language Polski
Vilnius Hotels: Русский language Русский
Viešbutis / Miestas: Pasirinkite viešbutį
Atvykimas: Atvykimas Išvykimas: Išvykimas
Suaugę: Kiek suaugusiųjų? Vaikai: Kiek su Jumis apsistos vaikų?
Specialūs pasiūlymai
Pasiūlymų nėra
 
Vilnius Hotels

Apie viešbutį

Viešbutis „Europa City Vilnius“ (3+*) įsikūręs pačiame miesto centre, šalia didelio verslo-finansų centro, Lietuvos Respublikos Seimo ir pagrindinės miesto gatvės — Gedimino prospekto. Iki miesto širdies -  Senamiesčio ir Valdovų rūmų — tik 15 minučių kelio pėsčiomis. Didžiausi prekybos ir laisvalaikio centrai: „Panorama“, „Europa“, „Akropolis“ ir „Ozas“ yra įsikūrę visai netoliese – vos 1—3 km atstumu. Iki Vilniaus oro uosto — 7 km. Svečiams yra siūloma pasitikimo oro uoste ir nuvežimo į jį paslauga.
Jūsų paslaugoms - modernus viešbutis, siūlantis jaukią viešnagę. Viešbutyje yra 128 ir kambariai, dalis kambarių yra pritaikyti neįgaliesiems. Jūsų patogią viešnagę užtikrins kiekviename kambaryje įrengtas individualus oro kondicionavimas, mini baras, plaukų džiovintuvas, palydovinė TV, nemokamas greitas bevielis internetas, naujos komfortabilios lovos.
Svečių pasirinkimui siūlome standartinius, verslo klasės, liukso klasės bei apartamentinius kambarius. Ilgesniam apsistojimui puikiai tinka studijos, turinčios ir nedideles virtuvėles, jaukias terasas, iš kurių atsiveria nuostabūs Vilniaus vaizdai.
Atgauti jėgas ir pašalinti nuovargį galėsite sporto salėje ir saunoje, esančiose 6-ajame aukšte.
Šalia viešbučio yra didelė, saugi ir nemokama automobilių ir turistinių autobusų stovėjimo aikštelė.
Viešbutyje galite teirautis gido paslaugų, išsinuomoti automobilį.
Privatiems bei komerciniams renginiams siūlome 4 konferencijų sales su modernia garso ir vaizdo įranga. Pasirūpinsime renginio suorganizavimu, pasiūlyme visas maitinimo paslaugas.
Apsistoję viešbutyje „Europa City Vilnius“ turėsite puikią galimybę susipažinti su Lietuvos menu, kadangi viešbučio koridorius bei kambarius puošia geriausių Lietuvos ir užsienio tapytojų darbai, sukuriantys meno galerijos įvaizdį.
Viešbučio jaukus restoranas „Perfect“ siūlo europietiškos ir tradicinės lietuvių virtuvės gurmaniškus patiekalus, gausius pusryčius (švediškas stalas). Restorano bare galėsite jaukiai leisti laiką iki 23 val.
Jūsų patogumui viešbutyje veikia Lobby baras, kuriame galite įsigyti įvairių gėrimų už patrauklią kainą, taip pat gintaro papuošalų ir suvenyrų Lietuvos tematika bei pasinaudoti nemokamu verslo centru.
Vaikai iki 12 metų yra apgyvendinami nemokamai kambariuose su papildoma lova.
Apgyvendiname svečius su naminiais gyvūnais už papildomą mokestį.
Viešbutyje yra bagažo saugojimo patalpa, kurioje galite saugiai palikti savo kelionės daiktus prieš apgyvendinimą arba jau išsiregistravus.
Apgyvendinimas — nuo 14 val., išregistravimas — iki 12 val. Vėlesnis išsiregistravimas galimas už papildomą mokestį.
Viešbučio rezervacijos ir kitais klausimais prašome kreiptis el.pašto adresu vilnius@europacity.lt arba telefonu +370 5 251 4477.
Viešbutis „Europa City Vilnius“ siūlo 4* viešbučio paslaugas už 3* viešbučio kainas.
Nesvarbu, kokiu tikslu keliaujate, visuomet stengiamės, kad Jūsų viešnagė viešbutyje „Europa City Vilnius“ paliktų malonius prisiminimus.Svečių atvykimas/ išvykimas:
Atvykimas nuo 14:00val.
Išvykimas iki 12:00val.

Susisiekite su mumis šiandien!

Europa City Vilnius

J. Jasinskio g. 14

LT-01112 Vilnius

Lietuva

 

Tel.: +370 5 2514477

Faks.: +370 5 2514476

el.paštas: vilnius@europacity.lt

 

 

UAB „Transmedos valda“ 2011 m. balandžio mėn. sėkmingai įgyvendino projektą „UAB „Transmedos valda“ eksporto plėtros strategijos parengimas, naujų eksporto rinkų paieška, esamų plėtra bei įmonės produkcijos pristatymas ir jos žinomumo didinimas užsienyje“  (toliau tekste – projektas), bendrai finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo paramos, teikiamos pagal 2007 – 2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto “Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas” įgyvendinimo priemonę VP2-2.1-ŪM-04-K “NAUJOS GALIMYBĖS”.

Projekto tikslas – siekti didinti įmonės UAB „Transmedos valda“ produktyvumą ir konkurencingumą.
Projekto uždavinys – didinti įmonės žinomumą užsienio šalyse bei kryptingai ir aktyviai plėtoti eksportą.
Projekto veiklos:
- parengti įmonės paslaugų eksporto plėtros strategiją, kuri apima Lenkiją, Baltarusiją, Rusiją;
- ištirti Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos rinkas;
- sudalyvauti ir pristatyti įmonės teikiamas paslaugas užsienyje vykstančiose parodose
- sukurti ir išleisti informacinės medžiagos apie įmonę bei jos teikiamas paslaugas paketus CD formatu, parengti ir išleisti DVD formatu vaizdinę medžiagą apie imonę, parengti bei pagaminti informacinius lankstinukus, kaičiąsias nuorodas;
- 6 mėn. įdarbinti rinkodaros specialistą.

Projekto įgyvendinimo metu buvo parengta UAB „Transmedos valda“ eksporto plėtros strategija, taip pat įmonė atliko 3 šalių - Lenkijos, Baltarusijos bei Rusijos - atvykstamojo turizmo į Lietuvą rinkų tyrimus ir įsigijo informaciją apie jų dalyvius, sudalyvavo ir pristatė savo paslaugas užsienyje (Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Baltarusijoje) vykstančiose 3 parodose, sukūrė bei pagamino  informacinės medžiagos apie įmonę bei jos teikiamas paslaugas paketus CD formatu, parengė ir išleido DVD formatu vaizdinę medžiagą apie imonę, parengė bei pagamino informacinius lankstinukus, kaičiąsias nuorodas, bei įdarbino 6 mėn.  rinkodaros specialistą.

Galime pasidžiaugti, kad Europos regioninės plėtros fondo ir įmonės lėšomis įgyvendintos veiklos ir priemonės jau davė realius rezultatus – padaugėjo turistų iš Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, sudarytos ilgalaikės sutartys su partneriais iš Lenkijos, sulaukėme pirmų grupinių rezervacijų iš Baltarusijos. Tikimės, kad sukurta eksporto strategija užtikrins kryptingą ir sistemingą produkcijos pardavimą užsienio rinkose bei padidins įmonės konkurencingumą jose, sudarys sąlygas taikyti tinkamas rinkodaros priemones, leis pasirinkti strateginius partnerius bei efektyvius komunikacijos kanalus, suplanuoti veiksmus ir taikyti tinkamą kainodarą. Atlikti rinkos tyrimai ir surinkta informacija padės efektyviau užmegzti bendradarbiavimo ryšius su potencialiais užsakovais
Projektas įgyvendintas per 14 mėnesių laikotarpį. Bendra projekto vertė 170.820,00 Lt.

 

ES