Kalba:
Lietuviškai language Lietuviškai
 Hotels: Deutsch language Deutsch
 Hotels: English language English
 Hotels: Lietuviškai language Lietuviškai
 Hotels: Latviešu language Latviešu
 Hotels: Polski language Polski
 Hotels: Русский language Русский
Viešbutis / Miestas: Pasirinkite viešbutį
Atvykimas: Atvykimas Išvykimas: Išvykimas
Suaugę: Kiek suaugusiųjų? Vaikai: Kiek su Jumis apsistos vaikų?
Specialūs pasiūlymai
Pasiūlymų nėra
 
 Hotels

Apie viešbutį

Keturių žvaigždučių viešbutis Liepojoje Europa City Amrita įsikūręs ant jūros prekybinio kanalo pakrantės, pačiame miesto centre, tik 15 min. pėsčiomis iki unikalaus balto smėlio paplūdimio.
 
Ši vieta idealiai tinka atvykstantiems verslo reikalais bei tiems, kurie atvyksta laisvalaikio tikslais. Dėl didelių liukso klasės kambarių ir apartamentų puikiausiai tinka šeimoms su vaikais.
 
Viešbutyje įrengti 83 patogūs kambariai jaukiu skandinavišku stiliumi. Viešbutis siūlo platų kambarių pasirinkimą: nuo standartinių vienviečių iki liukso klasės ar prabangių apartamentų per du aukštus su garine pirtimi. Visuose kambariuose įrengta kabelinė TV, telefonas, internetas, erdvi vonia, darbui - rašomasis stalas. Dviejų aukštų prezidentiniai apartamentai nustebins panoraminiu miesto vaizdu. 8 kambariai specialiai pritaikyti svečiams su negalia.
 
Viešbutyje esantins konferencijų centras - moderniausias ir didžiausias Liepojoje. Jacob salė vienu metu talpina iki 170 konferencijos dalyvių. Moderni įranga, dėmesingas personalas, erdvi bei pritaikyta poilsiui konferencijos vestibiulio zona puikiai tinka kavos pertraukėlėms bei pietums ar vakarienei. Viešbučio Europa City Amrita konferencijų centras – idealus sprendimas Jūsų sėkmingam renginiui.
 
Popietės užkandžiams ar pietums viešbutis kviečia į restoraną Oskars, įsikūrusį pirmajame viešbučio aukšte, kur kas rytą svečių laukia gausus pusryčių bufetas. Šviežiai spaustos sultys, kavos puodelis ar kokteilis prieš pietus patiekiami jaukiame vestibiulio bare. Nepraeikite pro šalį ir aplankykite grilio barą Bruno – pamėgtą vietą ne tik Liepojos svečių, bet ir vietinių gyventojų. Įėjimas į rūsyje įsikūrusį barą Bruno yra iš gatvės pusės, dešinėje pusėje nuo įėjimo į viešbutį.
 
 

Atvykimas / Išvykimas
* Atvykimas nuo 14.00 val.
* Išvykimas iki 12.00 val.
 
Automobilių aikštelė
Nemokama stovėjimo aikštelė
 
Naminiai gyvūnėliai
* Viešbutyje gyvūnėliai įleidžiami už papildomą mokestį
 
Atsiskaitymas
Viešbutyje galima atsiskaityti: vietine valiuta Latais, Eurais bei kreditinėmis kortelėmis: AMEX, VISA, EUROCARD / MASTERCARD.
 

Nakvynei Liepojoje Jūsų laukia 4 žvaigždučių viešbutis Europa City Amrita adresu:
Rigas g. 7/9
LV-3401 Liepoja
LATVIJA